اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.


به آلفا درب خوش آمدید.سری ضد‌حریق


سری هلو


سری کلاسیک


سری پنل


سری مدرن

در انتخاب درب ضد سرقت برای ورودی ساختمان باید به چه نکاتی توجه کرد؟

درب ورودی ساختمان اولین چیزی است که بیننده در ساختمان به آن توجه می کند. بنابراین انتخاب بهترین نوع درب ضد سرقت علاوه بر مزیت هایی که برای شما دارد، نظر بیننده را نیز جلب خواهد کرد. علاوه بر این از جهاتی درب ورودی نشان دهنده شخصیت مالک است. در این مقاله نکاتی را که در درب ورودی ساختمان باید به آن توجه کرد را برای شما ذکر می کنیم.

زیبایی

در قدم اول، زیبایی قرار دارد. همانطور که اشاره شد درب ورودی، اولین محل از ساختمان است که تمام افرد آنرا می بینند. بنابراین زیبایی و ظاهر این درب ها بسیار حائز اهمیت است. علاوه بر این ظاهر درب باید متناسب با نما و معماری کلی ساختمان نیز باشد.

استحکام و مقاومت

درب ورودی ساختمان باید کاملا مستحکم باشد. این درب ها بدلیل استفاده زیاد از آنها به شدت مستعد تخریب هستند. برای جلوگیری از تخریب زود هنگام آنها، باید مقاومت بالایی داشته باشند.

وزن درب ورودی

سنگین بودن درب ضد سرقت ، به معنی مستحکم بودن آن نیست. البته درب های سنگین ممکن است مستحکم باشند ( در صورتی که لولا تقویت شده باشد) اما درب های نسبتا سبک نیز می توانند بسیار مقاوم باشند. پس لازم نیست درب ورودی ساختمان حتما خیلی سنگین باشد. درب ضد سرقت باید دارای یک وزن متعادل باشد.

متناسب با شرایط اقلیمی

درب ورودی ساختمان چون در فضای باز و در ارتباط با شرایط جوی منطقه قرار دارد باید با شرایط اقلیمی متناسب باشد. درب ورودی در مناطق سردسیر و خشک با اقلیم مرطوب متفاوت باید باشد. توجه به این نکته باعث افزایش دوام درب ضد سرقت می شود.

ضد حریق

درب ورودی ساختمان به ویژه در ساختمان های بزرگ و برج ها بهتر است ضد آتش سوزی باشد. این به این معنی است که درب استفاده شده در ورودی ساختمان باید مانع از ورود و یا خروج آتش از داخل به خارج ساختمان و یا بالعکس شود.

جلوگیری از انتقال و انتشار صدا و حرارت

یکی دیگر از نکات مهمی که در درب ضد سرقت باید به آن توجه کرد، خاصیت عایق بودن آن در برابر صدا و حرارت است. این امر نه تنها کمک به صرفه جویی انرژی می کند بلکه آرامش ساختمان را نیز چند برابر می کند.

راهنمای خرید درب ضد سرقت

امروزه با افزایش میزان سرقت و کاهش امنیت، نیاز به استفاده از سیستم های امنیتی مانند درب ضد سرقت بیشتر شده است. اما برای خرید درب ضد سرقت لازم است ابتدا اطلاعاتی در مورد آنها کسب کنیم. علاوه بر این اطلاعات، قبل از خرید درب ضد سرقت باید به نکاتی نیز توجه کرد. در این مقاله به مهم ترین آنها اشاره می کنیم.

 • با توجه به محل مورد نظرتان، درب ضد سرقت را انتخاب کنید. این امر در انتخاب میزان کیفیت درب ضد سرقت به شما کمک می کند.
 • درب ضد سرقت مناسب با اقلیم منطقه تهیه کنید. این امر به ویژه در خرید درب هایی که با محیط بیرون در ارتباط هستند اهمیت دارد.
 • از امنیت درب ضد سرقت اطمینان کسب کنید. توجه داشته باشید که درب ضد سرقت دارای لایه داخلی از جنس فولاد یکپارچه، قفل قوی، لولای تقویت شده و پنهان و چهارچوب با جوش های قوی از امنیت بالایی برخوردار است.
 • کیفیت و دوام درب ضد سرقت را در نظر بگیرید. درب ضد سرقت دارای انواع مختلف با کیفیت های متفاوت است.
 • جنس روکش درب ضد سرقت نیز یکی از نکاتی است که باید به آن دقت کنیم.
 • بهتر است درب ضد سرقت مورد نظر شما دارای خدمات پس از فروش و گارانتی باشد.
 • یکی از نکاتی که باید در خرید درب ضد سرقت توجه کنید، سهولت نصب آن است.
 • درب ضد سرقت باید از انتقال صدا و حرارت جلوگیری کند. و دربی که دارای خاصیت ضد حریق است مطلوب تر است.
 • در نهایت یکی از مهم ترین نکات مورد توجه قیمت درب ضد سرقت است.

برخی از استاندارد های جهانی درب ضد سرقت

همه درب های ضد سرقت امنیت و دوام مورد نظر شما را ندارند. اگر یک درب ضد سرقت می خواهید که از شما در تمام شرایط محافظت کند، امنیت بالایی داشته باشد و سال های زیادی استحکام داشته باشد، باید به چند نکته توجه کنید.
شما یکبار و یا تنها دوبار در طول عمر خود تصمیم به خرید درب ضد سرقت خواهید گرفت. بنابراین، باید به خوبی تحقیق کنید.
هر درب فلزی، از فولاد واقعی ساخته نشده است! اگر می خواهید از واقعی بودن فولاد درب ضد سرقت مورد نظرتان مطمئن شوید، باید امنیت درب ضد سرقت توسط موسسات مستقل آزمایش و تایید شده باشد. بهتر است یک درب ضد سرقت را انتخاب کنید که نام تجاری آن دارای گواهینامه مقاومت به سرقت اتحادیه اروپا باشد. اگر برندی را انتخاب می کنید که گواهینامه اتحادیه اروپا را ندارد، برای حفظ امنیت خود خیلی مهم است که حداقل درب ضد سرقت دارای یک گواهینامه TSE باشد.
درب ضد سرقت که دارای گواهی "مقاومت در برابر سرقت" اتحادیه اروپا است به صورت: کلاس1، کلاس 2، کلاس 3، طبقه 4، طبقه 5، کلاس 6، طبقه بندی می شود. به این ترتیب، کلاس 1، ساده ترین درب از نظر باز شدن توسط سارق و کلاس 6 یکی از سخت ترین درب های ضد سرقت است. برای خرید درب ضد سرقت، باید این نوع گواهی نامه را از فروشنده درخواست کنید. فراموش نکنید، درب ضد سرقتی که این گواهینامه ها را ندارد از نظر امنیت قابل اطمینان نیست.
درب ضد سرقت خود را از شرکت های تولید کننده این محصول که برای یک مدت طولانی در این کسب و کار فعالیت دارند و دارای یک ساختار سازمانی هستند و یا از نمایندگی های مجاز آنها خریداری کنید. بهتر است شرکتی که از آن درب ضد سرقت می خرید خدمات پس از فروش عالی را ارائه دهد. دربهای فلزی ساخته شده توسط تولید کنندگان معمولی امیت شما را تهدید می کند.

درب ضد سرقت چیست؟

متاسفانه، در جهان امروز، شکستن درب و ورود به داخل منازل به طور روزمره اتفاق می افتد. به همین دلیل باید بیشتر به حفظ امنیت خانه و عزیزانمان توجه کنیم. اگرچه این کار ممکن است مشکل به نظر برسد. یکی از راه های پیشگیری از سرقت، استفاده از سیستم های امنیتی از جمله درب ضد سرقت است. درب ضد سرقت، دارای اجزا مختلفی نظیر قفل، چشمی، زنجیر و غیره است که نسبت به درب های معمولی از استحکام و دوام بیشتری برخوردار است.
درب ضد سرقت به دلیل ساختاری که دارا است نسبت به درب های معمولی مقاوم تر و دارای امنیت بسیار بالاتری است. درب ضد سرقت از نظر ساختار کلی، قفل، لولا و جنس با درب های معمولی تفاوت دارد. قفل ها در درب ضد سرقت بسیار تقویت شده اند و به شدت غیر قابل باز کردن هستند.
درب ضد سرقت ممکن است به انواع مختلف قفل های ضد سرقت مجهز شده باشد. هر یک از این قفل ها دارای میزان امنیت های متفاوتی هستند. مهم ترین و اصلی ترین اجزا در درب ضد سرقت، قفل ها هستند. بنابراین هنگام خرید درب ضد سرقت حتما به قفل آن توجه کنید.
علاوه بر این لولا در اکثر درب های ضد سرقت از خارج و یا از هر دو طرف پنهان است و این امر مانع از باز شدن درب به وسیله اهرم کردن لولا می شود. درب ضد سرقت معمولا از لایه های مختلف تشکیل شده است. جنس لایه داخلی آنها معمولا از جنس فولاد است که با یک لایه از جنس های مختلف مانند ام دی اف، اچ دی اف، فلز، شیشه وغیره روکش شده است. فضای خالی موجود در درب ضد سرقت نیز غالبا به وسیله پشم سنگ پر می شود که این امر باعث می شود درب ضد سرقت عایق صدا و حرارت نیز باشد.
درب ضد سرقت دارای انواع مختلف است. و در بازار ایران به صورت سه دسته اصلی عرضه می شود، که شامل: درب ضد سرقت ترک، درب ضد سرقت چینی و درب ضد سرقت ایرانی است. در میان این انواع، درب ضد سرقت ترک هم ازنظر کیفیت و هم از نظر قیمت در مقام بالاتری نسبت به سایرین قرار دارد.
البته درب ضد سرقت ایرانی نیز از نظر ظاهر و کیفیت تا حد زیادی مشابه نمونه ترکیه ای آن است. ولی قیمت آن نسبت به درب ضد سرقت ترک پایین تر است. و نوع چینی درب ضد سرقت ارزانترین آنها است. البته این به معنی بی کیفیت بودن درب ضد سرقت چینی نیست.

چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کرد؟

در اکثر مواقع، افرادی که با سرقت منازلشان مواجه می شوند، با خود می گویند که ای کاش بیشتر به امنیت توجه می کردند. به همین دلیل به شما پیشنهاد می کنیم یک درب ضد سرقت تهیه کنید. به یاد داشته باشید، هنگامی که آلارم هشدار درب ضد سرقت به صدا در می آید بدین منظور است که یک نفر قصد باز کردن درب را با اعمال زور دارد. درب ضد سرقت 100% از سرقت جلوگیری نمی کند، اما شانس موفقیت سرقت را تقریبا تا 80 درصد کاهش می دهد.
به علاوه، برخی از درب های ضد سرقت به نزدیک ترین اداره پلیس متصل هستند. البته معمولا از این نوع سیستم ضد سرقت در شرکت ها و فروشگاه هایی چون عتیقه فروشی ها و طلا فروشی ها استفاده می شود.
استفاده از سیستم ها و درب ضد سرقت به عنوان امری برای جلوگیری از سرقت، صورت می گیرد. بسیاری از مردم این امر را نادیده می گیرند اما باید توجه داشت که حتی یک قسمت شیشه ای بدون محافظ در منزل می تواند، محیط مناسبی برای ورود سارق باشد. به شما توصیه می کنیم از درب های قدیمی برای منزل خود استفاده نکنید. به جای آنها با کمی هزینه بیشتر، درب ضد سرقت با کیفیت، تهیه کنید تا علاوه بر زیبایی امنیت منزل و محل کار شما را نیز تامین کند. علاوه بر این نکات درب ضد سرقت معمولا دارای خدمات پس از فروش بالایی نیز هستند. در واقع استفاده از درب ضد سرقت یک راه بسیار آسان برای حفظ امنیت است. با استفاده از درب ضد سرقت دیگر نگران محافظت از اموال خود حتی در صورت دور بودن از آنها، نخواهید بود.

ویژگی های مهم درب ضد سرقت

شکاف بین درب و چهارچوب درب ضد سرقت نباد بیش از 4-5 میلی متر باشد. اگر شکاف بزرگتر باشد باز کردن درب توسط یک میله خمیده راحت تر خواهد بود. فراموش نکنید که این جزئیات کوچک امنیت بالایی را برای شما فراهم می کنند.
اگر قفلی که بر روی درب ضد سرقت استفاده می شود قوی است باید محل قرار گرفتن قفل نیز دارای قدرت زیادی باشد. پایه یک در ضد سرقت محلی است که قفل در آن قرار می گیرد. درب ضد سرقت که یک جایگاه قفل قوی ندارد به راحتی باز می شود حتی اگر از یک قفل بسیار قوی استفاده شده باشد.
علاوه بر این، از در دسترس نبودن منطقه ورود کلید نیز باید اطمینان حاصل کنید. یک سیستم نشان در درب ضد سرقت وجود دارد که این منطقه را محافظت می کند. این سیستم نشان باید به اندازه کافی برای نگه داشتن قلم قوی باشد.
لولا درب ضد سرقت باید قابل تنظیم باشد. لولا جوش این توانایی را ندارند.
کیفیت بسته شدن درب ضد سرقت ، بیانگر کیفیت واقعی آن است. درب ضد سرقتی که سال ها مورد استفاده قرار گرفته است باید به راحتی و بی سر و صدا حتی با کمی فشار انگشتان دست بسته شود. کیفیت سیستم قفل وانت این امکان را به راحتی فراهم می کند.
به دنبال درب ضد سرقت با سیستم درزگیر دوجداره باشید. این نوع درب ضد سرقت نه تنها شما را از سرقت، بلکه در برابر سرما، گرما، سر و صدا، گرد و غبار نیز محافظت می کند. این به شما یک انزوا کامل می دهد و باعث می شود شما احساس راحتی کنید.
درب ضد سرقت باید با بتن پرشود. هزینه پر کردن بتن گران تر از پر کردن پلی اورتان است اما امنیتی که بتن ارائه می دهد برتر است. اطلاعات لازم در مورد این موضوع را از شرکت مورد نظر خود بپرسید.
با توجه به اینکه سلیقه شما ممکن است تغیر کند و یا از ظاهر درب خود بعد از یک مدت طولانی خسته شوید،دقت کنید که یک درب مدولار بخرید. با این کار، شما بدون تغییر درب ضد سرقت خود به طور کامل می توانید ظاهر درب را بدون هیچگونه آسیبی تغییر دهید.
فراموش نکنید که درب ضد سرقت خوب نه تنها برای شما امنیت به ارمغان می آورد بلکه به شما ارزش و اعتبار می بخشد. این مسئله صحیح است که زیبایی به اندازه امنیت مهم است. اولین منطقه ای که در خانه شما دیده می شود درب منزل شما است و در واقع تاحدودی راهنما در مورد شخصیت شما است.

چرا باید از درب ضد سرقت استفاده کرد؟

قفل در درب ضد سرقت مهمترین و کاربردی ترین وسیله است. قفل های ضعیف به راحتی شکسته می شوند و امنیت ندارند. اما قفل های قوی در برابر سرقت بسیار مقاوم هستند و به سهولت باز نمی شوند.

 • قفل هایی که در درب ضد سرقت استفاده می شوند انواع مختلفی دارند. و هرکدام میزان امنیت متفاوتی را تامین می کنند. کاملا واضح و مبرهن است که این قفل ها نسبت به قفل های معمولی بسیار مقاوم تر هستند. یکی از انواع قفل های ضد سرقت قفل های کامپیوتری هستند که دارای 5 کلید هستند و در صورت گم شدن کلید آنها، تنها راه باز کردن درب عوض کردن قفل آن است. نوع دیگر این قفل ها، انواع هوشمند هستند. این نوع قفل ها یا دارای پسورد هستند و یا با اثر انگشت مالک کار می کنند. امنیت این نوع نسبت به کامپیوتری بیشتر است. و یک نوع دیگر قفل های قدرتمند، قفل های کارتی هستند و دارنده کارت با کشیدن کارت می تواند قفل را باز کند.
 • اینکه بگوییم قفل های ضد سرقت به هیچ وجه باز نمی شوند اغراق است. اما می توان گفت که این قفل ها به سختی باز می شوند و برای باز شدن به زمان زیادی احتیاج دارند . همین امر باعث می شود تا انگیزه سرقت کاهش پیدا کند. زیرا معمولا سارق وقت زیادی برای باز کردن درب ندارد.
 • علاوه بر این باید توجه داشت که قفل در درب ضد سرقت فقط در صورتی به درستی کار می کنند که درب را به درستی قفل کرده باشیم. در غیر این صورت به راحتی مانند دیگر درب ها باز می شوند.
  البته قابل ذکر است که درب های ضد سرقت معمولا دارای یک آلارم هشدار نیز هستند که در صورت اعمال زور به قفل این آلارم به صدا در می آید. بنابراین سارق علاوه بر نداشتن زمان برای باز کردن این درب ها باید به این موضوع نیز دقت کند.

درباره آلفا درب

شرکت آلفا درب وارد کننده انحصاری و ارائه کننده درب های ضد سرقت و ایمن کمپانی Boyut ترکیه می باشد . تنوع درب های مختلف این شرکت پاسخگوی تمامی نیازهای مشتریان محترم با سلیقه های متفاوت می باشد درب های لاکچری و لوکس و همچنین اکونومی این شرکت با قیمت های مناسب ومتنوع در اختیار شما می باشد جهت کسب هرگونه اطلاعات با واحد فروش این شرکت تماس حاصل فرمایید و یا جهت بازدید از نمایشگاه مرکزی به نشانی ما مراجعه فرمایید.

مشاهده جزئیات

Holo 04

درب ضد سرقت مدل Holo 04

Holo 03

درب ضد سرقت مدل Holo 03

Holo 01

درب ضد سرقت مدل Holo 01

Holo 17

درب ضد سرقت مدل Holo 17

سری مدرن


اولین قدم در راه اندازی و طراحی یک وب سایت موفق ، بررسی دقیق نیازها و خدماتی است که وب سایت می بایست در اختیار بازدیدکنندگان سایت قرار دهد. باقی مراحل طراحی منوط به شناسایی بسیار دقیق مخاطبان وب سایت و همچنین دلایل اصلی راه اندازی سایت خواهد بود. شناسایی سطوح مختلف بازدیدکنندگان وب سایت، شناسایی سلایق و سطح تحصیلات، شناسایی سطوح اجتماعی مخاطبان و بازدیدکنندگان سایت، بررسی سطح دانش مخاطبان در کاربری اینترنت، کیفیت دسترسی کاربران به اینترنت پر سرعت، شناسایی دقیق نیازها و روش برطرف نمودن این نیازها توسط سایت، و سایر پارامترهایی از این دست، همه و همه ما را در رسیدن به هدف نهایی که همانا طراحی سایت موفق ، محبوب ، کاربردی با میزان بازدهی بالا است یاری خواهد نمود. بدیهی است در این مرحله از طراحی سایت ، هرگونه اشتباه و یا نادیده گرفتن نیازهای کاربران صدمات جبران ناپذیری را به فرآیند طراحی وبسایت خواهد زد.